بدون استفاده از Hidden، پوشه ای رو محو کنید

اگه دوست دارین بدون استفاده از Hidden، پوشه ای رو محو کنید کافیه که پوشه ی موردظر رو انتخاب، و کلیک راست کرده و Rename رو انتخاب کنین. Alt رو نگه داشته و با استفاده از اعداد سمت راست کیبورد، تایپ کنین: ۲۵۵ . با زدن Enter، می بینین که پوشه هیچ اسمی نداره (حتما باید از اعداد سمت راست کیبورد استفاده کنین). حالا روی پوشه کلیک راست کرده و Properties رو بزنین و از سربرگ Customize، گزینه ی Change Icon رو انتخاب کرده و روی یکی از آیکون های بی شکل و سفیدی که توی کادر ظاهر شده میبینین، کلیک کنین. با زدن Ok ها میبینین که پوشه مخفی شده. اما میتونین مثل پوشه های دیگه روی اون کلیک کرده و ازش استفاده کنین.
-اگه سمت راست کیبوردتون کار نمیکنه یا به دلایلی (مثلا روشن بودن MouseKey) نمیتونین از این قسمت استفاده کنین میتونین از On-Screen Keyboard استفاده کنین. برای این کار، مسیر زیر رو دنبال کنین تا برنامه باز بشه:
Start MenuProgramsAccessoriesAccessibilityOn-Screen Keyboard
حالا روی آیکون مورد نظر کلیک راست کرده و Rename رو بزنین و بدون این که جای دیگه ای کلیک کنین، از روی کیبورد دکمه ی Alt رو نگه داشته و فقط روی سه دکمه از On-Screen Keyboard کلیک کنین: ۲و۵و۵. بهد از زدن Enter رو بزنین.^^^^^

درباره مهسا جنتی زاده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *